Color your home with subtle touches

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text.

ÜRÜNÜ GÖRÜNTÜLE

Color your home with subtle touches

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text.

ÜRÜNÜ GÖRÜNTÜLE

HABERLER / DUYURULAR

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ab accusantium alias asperiores commodi dolore ex,

2Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ab accusantium alias asperiores commodi dolore ex,

HAKKIMIZDA

ADAMLTD

ADAM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. 2002 yılında Gaziantep’de  kurulmuştur.  20 yılı aşan  tecrübeye sahip eğitimli ekibimizle profesyonel bir şekilde iplik ve örme kumaş üretimi ve dış ticareti gerçekleştirmekteyiz.

Örme sektörünün önde gelen kumaş ihracatçılarından birisi olan firmamız Gaziantep 3. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir. ADAM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Kahramanmaraş, Gaziantep, Urfa, İstanbul şehirlerinde yerleşik iplik, dokuma kumaş fabrikaları ve boyahanelerle kadrosunda bulunan tecrübeli tekstil mühendisleri, makine mühendisleri ve dış ticaret uzmanlarının gözetiminde ve denetiminde ağırlıklı olarak pamuklu ve viskon penye, karde ve open end  650.000 kg/yıllık iplik üretim kapasitesi ile yılda 650.000 kg/yıl polyester/viskon; polyester/yün; pamuk ve pamuk karışımlar; viskon ve viskon karışımları; keten karışımlı kumaşlar üretmektedir.

ADAM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Ar-Ge kısmı, alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime açık, iç ve dış piyasalardaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyetine sahip kalabalık bir kadrosu vardır.

Müşterilerine zaman, kalite ve fiyat avantajları sunmak için ADAM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. yurtdışında ofis, showroom, depo ve temsilcilikler kurmuş ve kurmaya devam etmektedir. 

DEVAMI

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

ADAM
KUMAŞ MODELLERİ

Özel kumaşlar, müşteri talepleri doğrultusunda bir çok karışımlı ve farklı örgü tarzında kumaşlar üretmekteyiz.

ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE
ADAM
İPLİK MODELLERİ

Rejenere iplik; Renkli, melanj, optik beyaz, ekru Ne1 ile Ne20 arasında iplik üretiyoruz.

ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE