Hakkımızda

ADAM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. 2002 yılında Gaziantep’de  kurulmuştur.  20 yılı aşan  tecrübeye sahip eğitimli ekibimizle profesyonel bir şekilde iplik ve örme kumaş üretimi ve dış ticareti gerçekleştirmekteyiz.

Örme sektörünün önde gelen kumaş ihracatçılarından birisi olan firmamız Gaziantep 3. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir. ADAM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Kahramanmaraş, Gaziantep, Urfa, İstanbul şehirlerinde yerleşik iplik, dokuma kumaş fabrikaları ve boyahanelerle kadrosunda bulunan tecrübeli tekstil mühendisleri, makine mühendisleri ve dış ticaret uzmanlarının gözetiminde ve denetiminde ağırlıklı olarak pamuklu ve viskon penye, karde ve open end  650.000 kg/yıllık iplik üretim kapasitesi ile yılda 650.000 kg/yıl polyester/viskon; polyester/yün; pamuk ve pamuk karışımlar; viskon ve viskon karışımları; keten karışımlı kumaşlar üretmektedir.

ADAM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Ar-Ge kısmı, alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime açık, iç ve dış piyasalardaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyetine sahip kalabalık bir kadrosu vardır.

Müşterilerine zaman, kalite ve fiyat avantajları sunmak için ADAM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. yurtdışında ofis, showroom, depo ve temsilcilikler kurmuş ve kurmaya devam etmektedir. 

Misyon / Vizyon

ADAM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. A.Ş. 2022 yılına kadar Türkiye' nin ve AB' nin önde gelen kumaş ve iplik tedarikçileri arasında olmayı, müşteri memnuniyetini, kaliteyi, sektördeki eğilimleri izleme ve yeniliklere hızlı adaptasyonu, profesyonel yönetim ve ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlamayı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir. 

Müşterilerimizin istikrarlı ve devamlı artan taleplerini karşılamak amacıyla  hedefimiz, üretim kapasitemizi yıllık 650.000 KG kumaş düzeyine çıkartmak, bunun yanısıra bünyemizdeki dokuma bölümünü yeni yatırımlarla kapasitesini artırmak ve yurtdışı teşkilatımızı genişletmektir. 

Değerlerimiz

Biz; Güvenilir, İnsana ve doğaya saygılı, Takım çalışmasına önem veren, Güler yüzlü, Dinamik, Şeffaf bir firmayız.

Sertifikalar

Orijinal boyutunu görüntülemek istediğiniz sertifikanın üzerine tıklayın.

Powered by CouchCMS