Hakkımızda

ADAM DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. olarak, 20 yılı aşan tecrübeye sahip eğitimli ekibimizle profesyonel bir şekilde iplik, örme kumaş üretimi ve dış ticaretini gerçekleştirmekteyiz.

ADAM DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Örme sektörünün önde gelen kumaş ihracatçılarından birisi olarak, Gaziantep 3. Organize Sanayi Bölgesin’ de faaliyetini sürdürmektedir.

ADAM DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., Kahramanmaraş, Gaziantep, Urfa, İstanbul şehirlerinde yerleşik iplik, örme kumaş fabrikaları ve boyahanelerle kadrosunda bulunan tecrübeli tekstil mühendisleri, makine mühendisleri ve dış ticaret uzmanlarının gözetiminde ve denetiminde ,ağırlıklı olarak pamuk, pamuk/polyester,viskon, (penye, karde ve open end) aylık 650 TON iplik üretim kapasitesi ile aylık 350 TON pamuk, pamuk/elastan, pamuk/polyester, viscon/elastan, viskon/polyester/elastan karışımlı Single Jersey, 2 İplik, 3 İplik, Ribana, Pike, Interlock gibi basic kumaşların yanı sıra ham kumaş da üretmektedir.

ADAM DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., Ar-Ge birimi, alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime açık, iç ve dış piyasalardaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyetine sahip tecrübeli bir kadroya sahiptir.

ADAM DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Müşterilerine zaman, kalite ve fiyat avantajları sunmak için Avrupa Birliği Ülkelerin’ de ofis, showroom, depo ve temsilcilikler kurmuş ve kurmaya da devam etmektedir.

 

Misyon / Vizyon

ADAM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. A.Ş. 2022 yılına kadar Türkiye' nin ve AB' nin önde gelen kumaş ve iplik tedarikçileri arasında olmayı, müşteri memnuniyetini, kaliteyi, sektördeki eğilimleri izleme ve yeniliklere hızlı adaptasyonu, profesyonel yönetim ve ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlamayı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir. 

Müşterilerimizin istikrarlı ve devamlı artan taleplerini karşılamak amacıyla  hedefimiz, üretim kapasitemizi yıllık 650 TON kumaş düzeyine çıkartmak, bunun yanısıra bünyemizdeki dokuma bölümünü yeni yatırımlarla kapasitesini artırmak ve yurtdışı teşkilatımızı genişletmektir. 

Değerlerimiz

Biz; Güvenilir, İnsana ve doğaya saygılı, Takım çalışmasına önem veren, Güler yüzlü, Dinamik, Şeffaf bir firmayız.

Sertifikalar

Orijinal boyutunu görüntülemek istediğiniz sertifikanın üzerine tıklayın.